Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi
www.worldtur.com'a erişim veya kullanımından önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. www.worldtur.com'a erişmekle veya kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartları ve hükümleri kabul etmek istemezseniz, www.worldtur.com'a erişmeyebilir veya kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. "www.worldtur.com" bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler yeni sözleşmenin siteye konulmasıyla hemen geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve www.worldtur.com'a devam eden erişiminiz veya devam eden kullanımınız yeni sözleşme koşullarının tamamını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları
www.worldtur.com sitesinin tüm hakları ÖNCE TAŞIMACILIK VE TURİZM TİCARET LTD.ŞTİ. ‘ne aittir. Burada yayımlanan içerikler (tesisler, logolar, resimler, tur programları, teknik özellikler, program kodları, menü başlıkları, raporlar, gösterim şekilleri, grafikler vb.) ulusal ve uluslar arası kanunlar ve sözleşmeler ile korunmaktadır. Kullanıcı www.worldtur.com'daki ürünleri, bilgileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vb. imgeleri, videoları, dosyaları, web sitesi, yazılım kodlarını, html kodu ve diğer kodlar vb. ile , tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online veya başka yöntemler kullanılmak suretiyle başka yerlere göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse başka şekillerde, ÖNCE TAŞIMACILIK VE TURİZM TİCARET LTD.ŞTİ. ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. www.worldtur.com'da yer alan hiçbir bilgi tamamı veya bir bölümü değiştirilerek, ilaveler/eksiltmeler yapılarak farklı şekillerde kullanılamaz. www.worldtur.com'dan alınabilecek her türlü yazılı veya görsel bilgi " Bu bilgi www.worldtur.com'dan alınmıştır ve Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi ilave edilmeden kullanılamaz. www.worldtur.com'da ki ifadelerde üçünücü kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi
www.worldtur.com hiçbir sebep göstermeden veya uyarıda bulunmaksızın iş bu sözleşme koşullarını değiştirme veya revize etme hakkını saklı tutar.Kullanıcılar www.worldtur.com'un mevcut yayınındaki koşul, durum, bilgi ve teknik özellikleri kullandığını kabul eder.

Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar (Linklere) İle İlgili
www.worldtur.com'dan direkt ya da dolaylı yoldan başka sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantılar bilgi veya reklam amaçlıdır. Kullanıcı, www.worldtur.com'daki bağlantıların (linklerin) kaynakları üzerinde www.worldtur.com'un hiçbir kontrolü olmadığını, www.worldtur.com'un bağlantıların (linklerinin) gösterdiği diğer web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün vb.'den sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.worldtur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan veya neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

Kullanıcı Bilgileri Hakkında
www.worldtur.com'da kullanıcıların dolduracakları talep,rezervasyon, sizi arayalım veya sizin görüşleriniz formlarının yer aldığı bölümler bulunmaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma yoluyla ÖNCE TAŞIMACILIK VE TURİZM TİCARET LTD.ŞTİ. veya başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün veya hizmeti satma, reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.


Alışveriş güvenliği?

www.worldtur.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.worldtur.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.


Hak ve Sorumluluklar
www.worldtur.com'daki içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.worldtur.com ve sahibi ÖNCE TAŞIMACILIK VE TURİZM TİCARET LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz ve her türlü değişikliği istediği zaman yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı oluşabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından www.worldtur.com ve sahibi ÖNCE TAŞIMACILIK VE TURİZM TİCARET LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz.www.worldtur.com'un tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firmawww.worldtur.com veÖNCE TAŞIMACILIK VE TURİZM TİCARET LTD.ŞTİ.’ ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.
KAPAT